Excel za pół ceny

Excel za pół ceny to oferta kierowana do osób fizycznych, które z własnych prywatnych środków chcą opłacić udział w szkoleniu z Excela. Dla wielu takich osób cena szkolenia jest najważniejszym kryterium wyboru firmy szkoleniowej, a dopiero potem istotne są inne kwestie takie jak czas i miejsce szkolenia, materiały dydaktyczne, program szkolenia czy nawet przerwy kawowe i lunch w ramach ceny szkolenia.

Z kolei dla naszej firmy owe inne kwestie są równie ważne i dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci byłi zadowoleni z całego szkolenia, a nie jedynie z niskiej jego ceny.

Poniżej przedstawiamy opis aktualnie proponowanych szkoleń i warunki uczestnistwa. Serdecznie zapraszamy!:

1. Excel - podstawowy, Katowice, 25-27 listopada, cena 444  brutto.

2. Excel - średniozaawansowany, Katowice, 25-26 listopada, 333  brutto.

WARUNKI UCZESTNICTWA

1. W szkoleniu mogą wziąć udział tylko osoby fizyczne płacące za szkolenie z własnych osobistych środków. (Jednoosobowa działalność gospodarcza również jest wyłączona z tej oferty.)

2. Opłatę za szkolenie należy wnieść z góry dokonując przelewu na min. 7 dni przed szkoleniem.

3. Ze szkolenia można zrezygnować na min. 7 dni przed szkoleniem. (Wówczas nastąpi zwrot całej wpłaconej kwoty w tym samym dniu.) W przypadku rezygnacji na mniej niż 7 dni przed szkoleniem wpłacona kwota nie podlega zwrotowi.

Decyzja czy szkolenie dojdzie do skutku zostanie podjęta najpóźniej na 5 dni przed szkoleniem. (W przypadku odwołania szkolenia wpłacone pieniądze zostaną zwrócone w ten sam dzień.)

 Więcej na temat szkoleń można przeczytać na poniżej podanych stronach.

EXCEL PODSTAWOWY

EXCEL ŚREDNIOZAAWANSOWANY