Excel - Gliwice

Kursy i szkolenia z Excel'a

Pierwsza wersja programu Microsoft Excel pojawiła się niemal 30 lat temu. Od tego momentu program stał się niezwykle rozpoznawalny i ceniony przez specjalistów w branży komputerowej. To jednocześnie jeden z najchętniej używanych programów do analizy danych oraz ich przetwarzania.

Czy umiejętność zaawansowanej obsługi tego programu jest użyteczna? Dlaczego warto udać się na szkolenie w tym zakresie? W jakich sytuacjach przyda się nauka Excel'a od podstaw?

Wzrost popularności programu Excel

Chociaż liczba programów służących do przechowywania i przetwarzania danych powiększa się każdego roku, program Excel od wielu lat pozostaje czołowym liderem w tym zakresie. Jak dotąd nie znaleziono bardziej przystępnego i intuicyjnego programu. W Polsce program ten znany jest od lat 90., a jego kolejne wersje cieszą się jeszcze większym zainteresowaniem. Szczególną uwagę warto zwrócić na to, iż przeglądając ogłoszenia o pracę, bardzo często spotkać można się z wymaganiami dotyczącymi obsługi Excel'a. Program Excel podstawy to więc kurs dla osób, które pragną ubiegać się o stanowisko pracy i chcieliby wzbogacić swoje doświadczenie, aby starać się o lepiej płatną pracę. Program Excel zainstalowany jest w większości firmach, w których przeprowadzane są czynności przetwarzania i analizy danych, a liczba instalacji programu stale wzrasta. 

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nauka programu Excel nie musi być trudna. Kurs Excel umożliwia zdobycie praktycznej wiedzy, którą wykorzystać można zarówno w pracy, jak i na prywatny użytek. Na naszej stronie dostępne są różne warianty kursów, które dostosowane są do potrzeb oraz umiejętności uczestników. Oferujemy szkolenie Excel zaawansowany oraz Microsoft Excel podstawy, które można przyswoić w sytuacji spotkania się z programem po raz pierwszy. Oferujemy wachlarz możliwości oraz jakość kursów na najwyższym poziomie.  Ponadto dostępny jest także kurs vba dla Excel'a, który cechuje się ogromną wartością merytoryczną. Przygotowujemy kursantów do podjęcia pracy = związanej z tym programem oraz nauczymy Państwa praktycznych technik przyspieszających pracę. 

Kurs programu Excel z certyfikatem

Ubiegając się o pracę, obecnie w wielu przypadkach nie wystarczy jedynie wspomnienie o umiejętności obsługiwaniu programu w CV. Pracodawcy doskonale wiedzą, że wiele osób dodaje kwalifikacje, aby prezentować się lepiej na tle konkurencji, nie znając zasad podstawowej obsługi programów. Kurs Excel'a z certyfikatem to więc coś, co z pewnością zrobiłoby na pracodawcy ogromne wrażenie. To potwierdzenie umiejętności oraz wysokich kwalifikacji w tym zakresie. Tak więc w firmie, w której Excel jest bardzo ważnym programem, osoba z takimi kompetencjami z pewnością by się przydała. 

Excel a praca w różnych sektorach

Excel praktyczny kurs obsługi to doskonałe szkolenie dla osób, które pracują w takich sektorach, jak:

  • finanse
  • analiza danych
  • reklama
  • handel i wielu innych branżach

Szkolenie Excel pozwoli na szybsze wykonywanie zadań w pracy oraz znacznie lepszą organizację. Tak naprawdę nie są to jednak wszystkie korzyści, jakie można osiągnąć, uczęszczając na kurs. Takie specjalistyczne szkolenie zwieńczone certyfikatem bez wątpienia urozmaici CV i zwiększy szanse na awans.

Osoby, które dopiero co ukończyły szkołę i chcą zyskać większe szanse na rynku pracy, powinny więc zapisać się na kurs i czerpać w niego pełnymi garściami wiedzę i wartościowe wskazówki. Pracodawcy w różnych branżach cenią specjalistów, którzy obsługują program Excel na poziomie zaawansowanym, dlatego bez względu na wykształcenie i kompetencje doszkolenie to wartościowa inwestycja i szansa na zyskanie przewagi nad innymi kandydatami ubiegającymi się o posadę.

Wykonywanie wszelkich zestawień, raportów, czy wyników z pewnością stanie się szybsze i bardziej intuicyjne. Oprócz wiedzy i umiejętności zyskuje się także pewność siebie oraz większą wydajność w pracy. Warto podkreślić, że na wielu stanowiskach pracy podstawowa znajomość Excel'a nie wystarczy. Na naszej stronie znajdą jednak Państwo kursy zarówno na poziomie podstawowym, jak i zaawansowanym.

Kursy i szkolenia organizujemy w całej Polsce - Katowice, Gliwice, Rybnik, Chorzów, Jaworzno, Bytom, Będzin, Zabrze, Tychy, Sosnowiec, Bielsko, Dąbrowa Górnicza, Warszawa, Kraków, Wrocław i wielu innych miejscowościach.

Terminy szkoleń

W celu ustalenia terminu szkolenia prosimy o kontakt poprzez wypełnienie Formularza kontaktowego lub Formularza zapytania o datę.

Zobacz to samo szkolenie w promocyjnej cenie w Katowicach