Excel - Tychy

Profesjonalne kursy i szkolenia z Excela

Nauka programu Excel jest bardzo ważnym elementem w życiu zawodowym każdego człowieka. Taka umiejętność przydaje się zwłaszcza podczas realizowania pracy biurowej, np. jako recepcjonistka, sekretarka lub też księgowa. Początki z Excelem zaczynają się już w szkole, jednak młode osoby po zakończeniu edukacji nie pamiętają jakie kroki należało podjąć, aby stworzyć doskonale wypełniony arkusz kalkulacyjny.

W wielu przypadkach warto się zdecydować na profesjonalne kursy oraz szkolenia z Excela. Na terenie Tych można przystąpić do nich w dowolnym momencie.

Zainteresowani mogą wybrać kurs Excel w wersji:

 • otwartej
 • zamkniętej
 • podstawowej
 • średnio zaawansowanej
 • zaawansowanej

Każda osoba musi wiedzieć, na jakim poziomie znajdują się jej aktualne umiejętności. Jeśli ktoś nie ma na temat Excela żadnego pojęcia, powinien zdecydować się na szkolenie Excel w wersji podstawowej.

Szkolenia odbywające się w małych grupach

Szkolenia w Tychach odbywają się w bardzo małych grupach, a więc uczestnicy mogą mieć pewność, że poświęci się im należytą uwagę. To z pewnością ułatwi przyswajanie podawanej przez coacha wiedzy. Grupy liczą zwykle 2-4 osoby, chociaż może się to zmienić, jeśli zainteresowanie kursem będzie dużo większe. Ceny za poszczególne szkolenia nie są wysokie. Warto zapisać się na profesjonalny kurs, aby zwiększyć swoje umiejętności zawodowe i znaleźć dobrze płatną pracę w biurze.

Podczas zajęć instruktorzy zwracają szczególną uwagę na komfort nauki. Uczestnicy czują się pewnie, swobodnie i mają pewność, że wyciągną z zajęć wszystko co najlepsze. Realizowane są Microsoft Excel podstawy, dzięki czemu każdy może zrozumieć w jaki sposób powstają arkusze kalkulacyjne i jakie kroki należy wykonać, aby uzyskać zadowalający efekt. Zainteresowani mogą przystąpić również do kursów przeznaczonych dla biznesmenów, finansistów oraz analityków.

Dla kogo przeznaczone są kursy z Excela?

Kursy z Excela przeznaczone są dla wszystkich osób, które zamierzają pracować w przyszłości na komputerze lub też potrzebują skorzystać z tego programu na studiach, aby stworzyć jakieś wyliczenia lub też specjalistyczne dokumenty. Może się to odbywać w ramach prac zaliczeniowych. W takiej sytuacji przyda się szkolenie Excel zaawansowany, chociaż osoby sporadycznie korzystające z tego programu powinny zapisać się na poziom podstawowy. W Tychach pracują osoby doświadczone, które umieją przekazać swoją wiedzę uczestnikom szkolenia, wszystko dokładnie wyjaśniają, odpowiadają na pytania kursantów, itd. Warto postawić na Excel praktyczny kurs obsługi, aby dobrze przygotować się do realizowania pracy biurowej, czy też np. w hotelu. Obsługa takiego programu w tych miejscach jest konieczna, jeśli ktoś posiada taką zdolność może zarobić na rozmowie kwalifikacyjnej kilka plusów i zdobyć wymarzone zatrudnienie. Kursy przeznaczone są również dla osób, które chcą się rozwijać i nie lubią stać w miejscu. Przystąpić może do nich każda osoba, która uzna taki krok za słuszny.

Czego można się nauczyć podczas szkoleń z Excela? 

Nauka Excela od podstaw obejmuje różnorodne tematyki oraz zagadnienia. Przede wszystkim mowa o nazewnictwie, które występuje w programie komputerowym, np.:

 • wstążki
 • polecenia
 • komórki
 • karty

Każdy dowie się, co oznaczają poszczególne definicje i z pewnością taka wiedza  w przyszłości ułatwi im pracę z programem. Program Excel podstawy to także szansa na poznanie nawigacji po skoroszycie. Dzięki kursom będzie można operować różnorodne operacje rachunkowe, często bardzo skomplikowane. Ponadto instruktorzy przedstawią zainteresowanym wbudowane funkcje programu, o których kursanci nie mieli do tej pory zielonego pojęcia. Dla kursantów przygotowano również VBA dla Excela, a więc wstęp do popularnego języka programowania. Na samym początku trzeba się jednak poważnie zastanowić nad tym, jakie szkolenie będzie odpowiednie dla danego kursanta, czy postawić na poziom podstawowy, czy też może na zaawansowany. Szkolenia z Excela w Tychach okażą się strzałem w dziesiątkę, w ten sposób zwiększa się swoje możliwości zawodowe i zdobywa uznanie w oczach przyszłego pracodawcy. 

Opis szkolenia

Szkolenie wprowadza w arkusz kalkulacyjny Excel od samych jego podstaw. Uczestnicy dowiedzą się jak w komórkach arkuszy zapisywać dane, jak je przetwarzać i prezentować. Nauczą się poruszać w środowisku programu. Zapoznają się z nazewnictwem obowiązującym w programie (np. wstążka, karty, polecenia). Dowiedzą się czym jest komórka, jaka jest jej rola w programie oraz jak nawigować po skoroszycie. Opanują podstawowe operacje rachunkowe oraz dowiedzą się jak się korzysta z wbudowanych funkcji. Nauczą się również formatować arkusz. Poznają ideę pracy z listami danych i będą potrafiły edytować, sortować i filtrować dane w nich zawarte. Nauczą się także tworzyć wykresy i drukować arkusze.

Adresaci szkolenia

Szkolenie adresowane jest do osób, które zamierzają dopiero podjąć pracę z arkuszem kalkulacyjnym.

Wymagania

Wymagana jest podstawowa wiedza na temat pracy w środowisku Windows przez którą rozumiemy m.in.:

 • otwieranie i zamykanie systemu oraz logowanie do systemu.
 • uruchamianie i zamykanie programów.
 • korzystanie z Paska zadań.
 • metoda Kopiuj/Wklej między aplikacjami.
 • otwieranie i zapisywanie plików.
 • znajomość klawiatury (klawisze: funkcyjne, kontrolne, nawigacyjne, numeryczne).

Gorąco polecamy pobranie z naszej strony testu kompetencyjnego i sprawdzenie za jego pomocą swej wiedzy excelowej. Test zajmuje parę minut bowiem polega jedynie na zaznaczaniu pól (TAK/NIE). Korzystając z tego prostego testu można się np. uchronić przed wyborem poziomu szkolenia zbyć niskim jak na posiadane umiejętności. Dostępny jest także test kompetencyjny w formie zadań do rozwiązania.

Czas trwania szkolenia

3 dni po 7 godzin zegarowych (wliczając przerwy).

Liczba osób w grupie

3-6 osób.

Cena szkolenia otwartego

 •  1 osoba - 1100 PLN netto
 •  2 osoby - 1050 PLN netto /os.
 •  3 osoby - 975 PLN netto /os.
 •  4 osoby - 940 PLN netto /os.

Do podanych powyżej cen należy doliczyć 23% VAT.

Cena zawiera:

 • materiały elektroniczne dla uczestników przygotowane przez trenera
 • materiały drukowane (skrypt) dla uczestnika przygotowane przez trenera
 • długopis i notatnik
 • lunch
 • catering (kawa, herbata, napoje, ciastka)
 • płyta CD z ćwiczeniami i rozwiązaniami
 • certyfikat

Miejsce szkolenia

Lander's education & services. Centrum Językowe i Szkoleniowe
ulica Sienkiewicza 7 lub innej bliskiej lokalizacji.

Cena szkolenia zamkniętego

Powyższe szkolenie możemy zrealizować dla Państwa także w formie szkolenia zamkniętego. Cena takiego szkolenia zależy od wielu czynników, dlatego aby ją Państwu przedstawić prosimy o skorzystanie z Formularza wyceny.

Terminy szkoleń

W celu ustalenia terminu szkolenia prosimy o kontakt poprzez wypełnienie Formularza kontaktowego lub Formularza zapytania o datę

Zobacz to samo szkolenie w promocyjnej cenie w Katowicach