Szkolenia indywidualne

Oferta AKBALO obejmuje także szkolenia/kursy indywidualne.

Mamy dwa rodzaje szkoleń indywidualnych:

  • szkolenie indywidualne standardowe
  • szkolenie indywidualne niestandardowe

Szkolenie indywidualne standardowe

to po prostu szkolenie otwarte z jedyną różnicą polegającą na liczbie uczestników. Szkolenie takie ma te same parametry co szkolenie grupowe. To znaczy, że realizowany jest program z kursu otwartego, że szkolenie odbywa się w salach organizowanych przez AKBALO, z zapewnionym obiadem, serwisem kawowym, materiałami szkoleniowymi itd. Część naszych szkoleń otwartych oferowana jest w trybie szkolenia indywidualnego standardowego. Cena szkolenia indywidualnego standardowego - o ile jest oferowane - podana jest zawsze w opisie szkolenia otwartego. Wszystkie informacje na temat szkolenia indywidualnego standardowego można znaleźć zawsze na stronie poświęconej danemu szkoleniu.

Aby się zapisać na takie szkolenie należy najpierw zaproponować datę szkolenia przez Formularz kontaktowy, a potem - po ustaleniu daty z AKBALO - wypełnić Formularz zgłoszeniowy.

Szkolenie indywidualne niestandardowe

to szkolenie "szyte na miarę", z dopasowanym do życzeń Klienta czasem trwania, programem i innymi elementami np. materiałami szkoleniowymi. Ta opcja pozwala w elastyczny sposób optymalizować koszt szkolenia względem finansowych ograniczeń Klienta. Cena takiego szkolenia nie może być z góry określona, gdyż zależy od wielu nieznanych wstępnie czynników. Najczęściej jednak waha się ona między 700 zł a 800 zł brutto za 6 godzin zegarowych zajęć. (Więcej na ten temat można przeczytać na stronie O szkoleniach.)

Aby poznać cenę szkolenia indywidualnego niestandardowego należy wypełnić Formularz wycenyCena zostanie przesłana SMSem na podany numer telefonu komórkowego w ciągu kilku godzin od chwili wysłania formularza.

Z naszych szkoleń indywidualnych korzysta duża liczba osób. Są to specjaliści, menedżerowie czy dyrektorzy, a także osoby chcące się przekwalifikować zawodowo. Nasi kursanci przyjeżdżają na szkolenia indywidualne także z zagranicy (Irlandia, Belgia, Niemcy)

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!