VBA Excel

Szkolenie VBA Excel

Dopracowane szkolenie VBA Excel pozwala zyskać umiejętności poruszania się po środowisku Microsoft Office na zupełnie nowym poziomie. Wykorzystując popularny język programowania można w łatwy sposób tworzyć, rozbudowywać oraz modyfikować aplikacje. Prosta forma języka daje szansę dogłębnego jego poznania oraz niemal nieograniczone możliwości wykorzystania do bieżących potrzeb. Proponujemy trzy poziomy zaawansowania, które pozwolą przejść od podstaw do zaawansowanych rozwiązań w ujęciu przekrojowym oraz jedno szkolenie dedykowane dla analityków zamierzających pisać makra.

Każdy kurs VBA Excel jest prowadzony w sposób dynamiczny i z wykorzystaniem materiałów elektronicznych przygotowanych przez trenera dla każdego z uczestników. W zależności od poziomu wiedzy i umiejętności oraz rzeczywistych potrzeb spotkania pozwalają na poprawę efektywności rozwiązań stosowanych w arkuszu kalkulacyjnym z wykorzystaniem makropoleceń bądź poznanie innych technik oprogramowania zagadnienia.

AKBALO proponuje następujące szkolenia z VBA Excel:

Szkolenia ogólne:

 • VBA dla analityków

  Kurs adresowany do osób, które mają już pewne doświadczenie w pisaniu makr, lecz chciałyby poszerzyć swoją wiedzę. Szczególnie szkolenie kierowane jest dla osób, które w swej pracy muszą konsolidować i obrabiać dane z różnych źródeł (arkusze, zeszyty, pliki tekstowe itd)

  Więcej…

 • VBA – podstawowy

  Kurs adresowany do osób, które nie miały dotąd do czynienia z VBA lub miały, lecz było to dawno. Do tej grupy należą też osoby, które nie napisały jeszcze żadnych makr chociaż miały już do czynienia z programowaniem.

  Więcej…

 • VBA – średniozaawansowany

  Kurs dla osoby, które piszą już makra lub które odbyły kurs podstawowy, ale nie napisały jak dotąd własnych makr.

  Więcej…

 • VBA – zaawansowany

  Kurs dla osób, które piszą regularnie makra i są to już makra dosyć skomplikowane pod względem problemu, który rozwiązują oraz pod względem zastosowanych technik programistycznych.

  Więcej…