VBA średniozaawansowany - Katowice

Opis szkolenia

Szkolenie - prowadzone od samych podstaw – zaznajomi uczestnika z zagadnieniami programowania w języku Visual Basic for Applications. Przedstawi środowisko, w którym tworzy się kod źródłowy makropoleceń. Wyjaśni i pozwoli przećwiczyć kluczowe elementy jeżyka, po to by rozumieć jego składnię oraz znaczenie poszczególnych instrukcji. Przez całe szkolenie nacisk położony będzie na zaprezentowanie i wyjaśnienie tych elementów języka VBA, na których budowane są typowe aplikacje excelowe. Po szkoleniu uczestnik będzie w stanie podjąć samodzielną, efektywną pracę nad makrami oraz poszerzać swoją wiedzę w miarę pojawiających się nowych zadań.

Adresaci szkolenia

Osoby, które w codziennej pracy używają Excela i pragną poprawić oraz przyspieszyć swoje rozwiązania realizowane w arkuszu kalkulacyjnym z pomocą makropoleceń.

Wymagania

Znajomość języka VBA na poziomie podstawowym, przez którą rozumiemy umiejętność pisania prostych makr zawierających instrukcje warunkowe i pętle. A także praca z takim obiektami i właściwościami jak:  Range, ActiveCell, Workbooks, Sheet, Cells, Offset, Value. Sellection.

Czas trwania szkolenia

2 dni po 7 godzin zegarowych (wliczając przerwy).

Liczba osób w grupie Cena szkolenia Termin
4 - 6 800 zł netto + 23% VAT 11-12.02.2021
1 - 3 1000 zł netto + 23% VAT

11-12.02.2021 gwarantowane

indywidualne 1400 zł netto + 23% VAT do ustalenia

 Cena zawiera:

  • książkę związaną z tematyką szkolenia
  • materiały elektroniczne dla uczestników przygotowane przez trenera
  • długopis i notatnik
  • lunch restauracja Sphinx Al. Korfantego 5
  • catering (kawa, herbata, napoje, ciastka)
  • płyta CD z ćwiczeniami i rozwiązaniami
  • certyfikat

Miejsce szkolenia

Centrum Szkoleniowe Fundacji Rozwoju Rachunkowości ul. Moniuszki 4/8

lub innej bliskiej lokalizacji.

Cena szkolenia zamkniętego

Powyższe szkolenie możemy zrealizować dla Państwa także w formie szkolenia zamkniętego. Cena takiego szkolenia zależy od wielu czynników, dlatego aby ją Państwu przedstawić prosimy o skorzystanie z Formularza wyceny.