16 lat działalności, 310 przeprowadzonych szkoleń, 1717 przeszkolonych osób

Firma

Firma AKBALO działa na rynku od 2006 roku. (Do 2013 roku funkcjonowała pod nazwą AKBAL.) Jest to grupa trenerska skupiająca zawodowych trenerów oraz pracowników wyższych uczelni. Każdy nasz wykładowca posiada rozległą wiedzę w swojej dziedzinie, a ponadto wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń komercyjnych.

Zakres i forma szkoleń

Zakres i szczegółowa lista szkoleń zawarta jest na Stronie Głównej. Generalnie szkolenia obejmują trzy obszary:

  • programy pakietu MS Office
  • systemy baz danych
  • statystykę wspomaganą komputerowo.

Dominują szkolenia zamknięte - w siedzibie Klienta. Są to zwykle szkolenia "szyte na miarę". Często z analizą kompetencji kandydatów na szkolenie oraz z egzaminami końcowymi. 

Klienci

Naszą ofertę otwartych szkoleń komputerowych kierujemy do konkretnej grupy klientów. Do klientów, dla których dwa podstawowe kryteria wyboru firmy szkoleniowej to:

  • liczba uczestników szkolenia
  • cena szkolenia.  

Stąd naszymi Klientami w szkoleniach otwartych są przede wszystkim osoby delegowane na szkolenie przez firmę, w której pracują. Zdarza się jednak że osoba fizyczna zapisuj się na nasze szkolenie. Najczęściej to ktoś, kto uzyskał jakiś grant, voucher szkoleniowy czy dotację z Urzędu Pracy. Pewną grupę naszych klientów stanowią też osoby wyższego szczebla zarządzania w firmie (np. dyrektorzy ekonomiczni czy specjaliści działów IT). Dla tych osób prowadzimy dłuższe - rozłożone na miesiące szkolenia specjalistyczne.

W przypadku szkoleń zamkniętych zwykle prowadzimy je w siedzibie Klienta. Są to też szkolenia wg programu ułożonego przez Klienta i kończą się z reguły egzaminami. Naszymi klientami są najczęściej duże firmy produkcyjne, gdzie prowadzimy wielotygodniowe szkolenia dla setek pracowników.

Miejsca szkoleń

Szkolenia otwarte organizujemy w lokalizacjach położonych blisko centrum danego miasta lub dworca PKP. Na przykład w Katowicach przy ulicy Moniuszki (50 m od Rynku). Szkolenia zamknięte prowadzomy praktyczne w każdym miejscu w Polsce wg życzeń Klienta.

Wskaźnik cena/jakość

Zabiegamy o to, by główny wskaźnik jakim operuje Klient tj. relacja ceny szkolenia do jego jakości był u nas jak najlepszy. Kluczowym elementem jakości szkolenie jest bez wątpienia liczba uczestników. W naszych szkoleniach są to prawie zawsze kameralne grupy 2-4 osób. Nie rzadko też decydujemy się na szkolenie nawet dla jednej osoby (w cenie szkolenia grupowego). Równocześnie cena szkolenia jest niższa od porównywalnych ofert innych firm. (Możemy sobie na to pozwolić z racji relatywnie niskich kosztów prowadzenia firmy.)

Dodając do tego bardzo wysoki poziom merytoryczny oraz - niemożliwe do zdobycia w krótkim czasie - doświadczenie dydaktyczne naszych trenerów otrzymujemy wartość dodaną. Co ostatecznie pozwala naszej firmie złożyć atrakcyjną propozycję szkoleniową.

 

Biuro firmy
Katowice, ul. Moniuszki 4/8 Fundacja Rozwoju Rachunkowości (Spotkanie możliwe po telefonicznym umówieniu.)

Kontakt mailowy z właścicielem firmy
wlasciciel@akbalo.pl

Dane firmy
Nazwa: AKBALO Andrzej Obecny
NIP: 954-135-30-80
REGON: 240-284-260

Adres firmy
Andrzej Obecny
ul. Tysiąclecia 7/20
40-873 Katowice

Numery rachunków bankowych
Bank Millennium 83 1160 2202 0000 0000 7192 2773
ING Bank Śląski 45 1050 1214 1000 0091 1187 9665