Makra na zlecenie

Wielu początkujących programistów VBA Excel staje przed zadaniami, które wymagają opracowania złożonego algorytmu i jego implementacji, a także sporej wiedzy o samym języku VBA oraz dostępnym w nim obiektach Excela. Zdarza się również że ograniczenia czasowe nie pozwalają danej osobie na samodzielne napisanie (w tym także rzetelne przetestowanie) jakiegoś makra.

Firma AKBALO wychodzi na przeciw takim sytuacjom i oferuje usługę Makra na zlecenie. 

Zamówione przez Klienta makra piszemy szybko oraz za niewygórowaną kwotę. Trenerzy szkoleń VBA Excel to pasjonaci tego języka i bardzo chętnie podejmują  się nawet trudnych wyzwań programistycznych.

Procedura wykonania makra na zlecenie jest następująca:

  1. Klient informuje pocztą e-mail o zamiarze zlecenia.
  2. Drogą mailową lub telefonicznie ustalony zostaje termin spotkania online.
  3. AKBALO wysyła zaproszenie na spotkanie w postaci wygenerowanego linka.

Spotkanie online odbywa się za pośrednictwem usługi Google Meet. (Jest to darmowa aplikacja, gdzie jedynym jej wymogiem użycia jest posidanie konta na Google.)

Usługę zamówić może osoba fizyczna lub firma. Gwarantujemy że małe zadania wykonujemy w ciągu 2-3 dni roboczych, a trochę większe w ciągu około tygodnia. Cena za wykoanie makra najczęściej  waha się w przedziale 1000-2000 zł netto + 23% VAT.

Nie podejmujemy się realizacji dużych zleceń - tzn. takich gdzie liczba godzin wymaganej pracy to np. 70, 95 czy więcej. 

Płatność następuje w przypadku firm po zakończeniu zlecenia, a w przypadku klienta indywidualnego połowa należności zostaje wniesiona w trakcie realizacji zlecenia - pozostała po przekazaniu całości.

Każde zamówione makro ma gwarancję wsparcia przez 1 rok. Polega ono na drobych ilościowych korektach w kodzie ewentualnie na analizie sytuacji, w której makro nie zachowuje się prawdłowo. (Sytuacja ta wiążę się z nie spełnieniem warunków co do danych w jakich makro miało działać.) 

Już wielu Klientów skorzystało z naszej oferty. Zapraszamy do współpracy!

UWAGA: Wszystkie ustalenia przeprowadzamy zdalnie (bez wizyt u Klienta).